90AI0060-R10020
Artikel
Asus Zenfone 8 ZS590KS - PCB plošča mikrofona - 90AI0060-R10020 Genuine Service Pack
Kakovost rezervnih delov
Montaža in nasveti:
Vrsto naprave
Kategorija
Izvirnost
Neto teža (kg)
0,004
EAN
Cena
Kakovost
Novo
Soft OLED
Tehnologija
Svetlost
Barvitost
IZVIRNOST
Izvirno
Steklo na dotik
IC in fleksibilni kabel
Polarizator
Digitalizator
FUNKCIONALNOST
True Tone
Face ID
Refresh rate*
OBVESTILA
Unknown parts
Ne prikazuje se
Important Messaage
ali
Obnovljeno
Neoriginalno
Hard OLED
In-Cell
TFT
*Refresh rate se nanaša na iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro in 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max
iPhone 6, 7, 8, 6s, 6 Plus, 7 Plus, 8 Plus, XR, 11, SE 2016, SE 2020, SE 2022
IPS
iPhone, iPad, iPod, MacBook, Apple Watch, AirPods
Baterijske celice
Kapaciteta
IC čip
Zaščita pred prenapetostjo
Zaščita pred pregrevanjem
Zaščita pred praznjenjem
Zaščita pred kratkim stikom
HW zaščita
Zdravje baterije
Enako kot original
+ / - 3%
So idealna izbira za servisne centre, B2B partnerje in profesionalne tehnike.
Zaslon za iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro ter 13 Pro Max, 14 Pro Max in 15 Pro Max ohranja frekvenco osveževanja 120 Hz.
Zaslon za iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro in 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max - ohranja osveževalno frekvenco 120Hz.
Z nakupom obnovljenega zaslona prispevate k zmanjšanju elektronskih odpadkov.
Zaslon za iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro in 13 Pro Max, 14 Pro Max, 15 Pro Max ima zmanjšano osveževalno frekvenco do 90Hz.
Drugi zasloni v kakovosti FixPremium Soft OLED imajo zmanjšano osveževalno frekvenco 60Hz.
Primerno za stranke, ki cenijo nižjo ceno in si še vedno želijo odlično kakovost zaslona.
Primerno za stranke, ki iščejo najboljše razmerje med ceno in kakovostjo med TFT zasloni.
Naša nabavna ekipa skrbno izbira dobavitelje teh nadomestnih delov.
O zaslonih Vsi zasloni v kakovosti Aftermarket PRO imajo zmanjšano osveževalno frekvenco 60Hz.
Za iPhone zaslone programiranje funkcij True Tone in Haptic Touch ni mogoče.
Vsi zasloni v kakovosti Aftermarket imajo zmanjšano osveževalno frekvenco 60Hz.
Kot nov
Rabljeno, brez znakov obrabe
Vizualno stanje
Mikropraske ali 2 manjši praski do 2 mm
Zaslon
Okvir
Zadnji pokrov
Odličen
Rabljeno, v zelo dobrem stanju, lahko ima nekaj znakov obrabe
Največ 2 manjši praski, pike do 5 mm
Največ 3 manjši praski, pike do 2 mm