Baterija za DJI Mavic 3, 5000mAh, Li-Pol, 15.4V, BWX260-5000-15.4, HQ
  • Nadomestna baterija za dron
  • Združljiva z originalnim polnilnikom
  • Enake dimenzije kot originalna baterija
  • Obnovite čas letenja drona
  • Zanesljivo delovanje med letom
  • Enostavna menjava baterije
  • Okolju prijazna rešitev – podaljšajte življenjsko dobo naprave
Združljivost
DJI Mavic 3
DJI Mavic 3 Cine
DJI Mavic 3 Classic
DJI Mavic 3 Enterprise
DJI Mavic 3 Pro
DJI Mavic 3 Pro Cine
Podrobnosti
Kategorije
Koda tekme
CS-DJM300RX
Artikel
  • Dodaj na seznam želja
  • Baterija za DJI
    Če se je baterija na DJI Mavic 3 napihnila ali izgubila kapaciteto, jo je treba zamenjati.
    Specifikacije
    Št. artikla: CS-DJM300RX Barva: črna
    Vrsta: Li-polimer Dimenzije: 125,20 x 57,00 x 42,00 mm
    Kapaciteta: 5000 mAh Neto teža: 338 g
    Napetost: 15,4 V Bruto teža: 518 g
    Ta baterija ustreza naslednjim originalnim modelom baterij:
    BWX260-5000-15.4
    Kakovost rezervnih delov
    Glavne prednosti nakupa akumulatorja Aftermarket PRO:
    Kdaj zamenjati baterijo?
    • baterija je napihnjena
    • naprava se hitro izprazni
    • naprava se pregreva
    • naprave ni mogoče napolniti do 100 %